Vavdi, Rajkot, Gujarat
GST No. 24ABAFP9158P1ZL
Call 08047310497 70% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 288 Piece
Product Brochure
| Capacity | 250 ml |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Red |
| Usage/Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 288 Piece
Product Brochure
| Insulation Type | Double Wall |
| Steel Grade | SS 304 |
| Capacity | 300 mL |
| Material | Stainless Steel |
| Finish | Matte Finish |
| Usage | Office, Home |
| Usage/Application | Office |
| Design | Plain |
| Color | Black |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 192 Piece
Product Brochure
| Material | ABS Plastic |
| Color | Black |
| Size | 250 ml |
| Packaging Type | Box |
| Usage/Application | Personal |
| Brand | Pigeon International |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 192 Piece
Product Brochure
| Color | Black |
| Size | 250 ml |
| Material | Plastic |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Kitchenware |
| Brand | Pigeon International |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 288 Piece
Product Brochure
| Material | Stainless Steel |
| Color | Black |
| Usage/Application | Gifting |
| Design | Round |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 288 Piece
Product Brochure
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 250 mL |
| Usage/Application | Office |
| Color | Red |
| Freezer Safe | Yes |
| Microwave Safe | Yes |
| Is It Handle Provided | Handle Provided |
| Customization | Customized |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details