Vavdi, Rajkot, Gujarat
GST No. 24ABAFP9158P1ZL
Call 08047310497 70% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 128 Piece
Product Brochure
| Glass Type | Bubble |
| Material | Glass |
| Brand | Pigeon International |
| Usage/Application | Home |
| Color | Transparent |
| Capacity | 300ml |
| Set Of Pieces | 16 |
| Packaging Type | Box |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 144 Piece
Product Brochure
| Material | Plastic |
| Capacity | 300 ml |
| Usage/Application | Home |
| Brand | Pigeon International |
| Lid | Without Lid |
| Pattern | Plain |
| Packaging Type | box |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 128 Piece
Product Brochure
| Material | Glass |
| Brand | pigeon international |
| Capacity | 350 ml |
| Usage/Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
| Weight | 100 gm |
| Packaging Type | box |
| Shape | Round |
Additional Information:
View Complete details