Vavdi, Rajkot, Gujarat
GST No. 24ABAFP9158P1ZL
Call 08047310497 70% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 480 Piece
Product Brochure
| Capacity | 500 ml |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Kitchen |
| Brand | Pigeon International |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 300 Piece
Product Brochure
| Capacity | Upto 1L |
| Head | 2 meter |
| Material | Plastic |
| Warranty | No |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 144 Piece
Product Brochure
| Capacity | 1000 ml |
| Material | Plastic |
| Brand | mrk |
| Usage/Application | Hotel |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 150 Piece
Product Brochure
| Capacity | 1000 ml |
| Material | Plastic |
| Operation Mode | Manual |
| Usage/Application | Personal |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 288 Piece
| Dispenser Type | Manual |
| Capacity (Refill) | 320 ml |
| Function Type | Manual |
| Material | ABS Plastic |
| Control Type | Light Sensor |
| Body Color | Blue |
| Color | White |
| Base Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |
Name : Royal Brothers 400 ML Handwash Soap & Liquid Retro Dispenser, Kitchen Dish Dispenser with Plastic Pump, Hand Soap Dispenser for Conditioner, Essential Oil, Lotion, Liquid Soap Sparkle Dispenser Bottle (White Marble)
Capacity In L : 1
Color : White
Material : ABS Plastic
Mounting Type : Freestanding
Net Quantity (N) : 1
Product Breadth : 6 Cm
Product Height : 16 Cm
Product Length : 6 Cm
Product Weight : 0.1 Kg
Shape : Rectangular
✔DISPENSER BOTTLE : Excellent Soap Dispenser for Housing With Wooden Finish to Avoid Corrosion or Damage. The Inner Layer is Made of Thick Plastic Containers, Which Are Rust-proof, Leak-proof and Easy to Clean.
✔ELEGANT : Add a Finished Look to the Kitchen or Bathroom. These reusable and refillable glass soap dispensers can be used for hand soap, dish soap, lotion, shampoos, conditioners, mouthwash, massage oils, aromatherapy essential oils, food and cooking ingredients, body wash, hand sanitizer, and more. Great for countertops, in the bathroom, office, or kitchen. A great accessory for your home, and makes a great gift.
✔Keep soap and lotion close at hand with this soap dispenser. Create lasting impressions for your home , kitchen, guest bathrooms, office and much more!
✔REFILLABLE : Reusable and Refillable, User -friendly , Money-saving. It is Also a Great Gift Idea for Your Family and Friends. You Can Use It as Kitchen Soap Dispenser or Fill It With Lotion as a Modern and Practical Bathroom Decor. Great Gift Idea For Your Friends Or Family, These Farmhouse Glass Soap Dispenser with Pump Will Enhance Any Bathroom, Kitchen, Office & More. Dishwasher Safe.
✔ELEGANT ACCESSORIES : Modern Appearance, Very Suitable for Adding to Your Home to Beautify the Bathroom or Kitchen. It Looks Practical and Stylish. Can Be Placed in Any Countertop, Bathroom, Kitchen, or Office.
Country of Origin : India
View Complete details
Minimum Order Quantity: 480 Piece
Product Brochure
| Capacity | 500ml |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Kitchen |
| Brand | Pigeon International |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 240 Piece
Product Brochure
| Capacity | 1000ml |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Home |
| Brand | Pigeon International |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 252 Piece
Product Brochure
| Brand | pigeon International |
| Material | ABS Plastic |
| Weight | 200gm |
| Packaging Type | Box |
| Usage/Application | Kitchen |
| Automation Grade | Manual |
| Country of Origin | Made in India |
| Colour | White And Red |
Additional Information:
View Complete details