Vavdi, Rajkot, Gujarat
GST No. 24ABAFP9158P1ZL
Call 08047310497 70% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 288 Piece
Product Brochure
| Type | Hand Operated |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Juice Making |
| Available Color | Orange and Pink |
| Brand | Pigeon International |
| Container Capacity | 100 ml |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 96 Piece
Product Brochure
| Brand | Pigeon International |
| Usage/Application | Juice Making |
| Color | Blue and Black |
| Country of Origin | Made in India |
| Operation Mode | Manual |
| Container Capacity | 120 ml |
| Material | Plastic And Stainless Steel |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 48 Piece
Product Brochure
| Brand | Pigeon International |
| Usage/Application | Juice Making |
| Color | Yellow |
| Country of Origin | Made in India |
| Operation Mode | Manual |
| Container Capacity | 200 ml |
| Packaging Type | Box |
| Material | Plastic And Stainless Steel |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 48 Piece
Product Brochure
| Type | Hand Operated |
| Brand | Pigeon International |
| Usage/Application | Juice Making |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
| Container Capacity | 180 ml |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 48 Piece
Product Brochure
| Usage/Application | Juice Making |
| Color | Green |
| Brand | Pigeon International |
| Packaging | Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Container Capacity | 200 ml |
| Operation Mode | Manual |
| Material | Plastic And Stainless Steel |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 70 Piece
Product Brochure
| Material | Aluminum |
| Usage/Application | Kitchen |
| Automation Grade | Manual |
| Weight | 150 gm |
| Brand | pigeon international |
| Packaging Type | box |
| Appearance | Modern |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 96 Piece
Product Brochure
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Kitchen |
| Brand | pigeon intenational |
| Country of Origin | Made in India |
| Weight | Kitchen |
| Packaging Type | box |
| Appearance | Modern |
Additional Information:
View Complete details