Vavdi, Rajkot, Gujarat
GST No. 24ABAFP9158P1ZL
Call 08047310497 70% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 84 Piece
Product Brochure
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Kitchen |
| Color | Black and White |
| Size | 22 cm X 27 cm X 15 cm |
| Brand | pigeon international |
| Shape | Round |
| Weight | 300gm |
| Appearance | Modern |
| Capacity | 800 ml |
| Packaging Type | box |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 120 Piece
Product Brochure
| Usage/Application | Home |
| Color | Blue |
| Material | Plastic |
| Brand | pigeon international |
| Packaging Type | Box |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
| Capacity | 3 kg |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 200 Piece
Product Brochure
| Capacity | 750 mL |
| Shape | Round |
| Set Of Container | Set of 2 |
| Number Of Compartment | 2 |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details